WILD ASS SMART Lite - poduška na sedlo |

 
Registrace
 
 
 
naše nabídka e-shop
Tipy a udržba motocyklu Přepravní služby

Doprava + převod ČR 119,-Kč

Doprava+dobírka ČR 119,-Kč

Při objednávce nad 3000,-Kč

doprava a platba ČR ZDARMA


Doprava+dobírka SK 235,-Kč

Doprava + převod SK 235,-Kč

Akceptujeme platební karty

Přijímáme platby kartou VISA, MasterCard, Dinners Club, Discover a JCB (pouze v kamenném obchodě).

EET evidence

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu

 

Na úvod » Doplňky, příslušenství, nářadí » Doplňky na moto » WILD ASS SMART Lite - poduška na sedlo

WILD ASS SMART Lite - poduška na sedlo

 
 
Číslo výrobku:
PW521-013
Naše cena s DPH:
2.685 Kč
Naše cena bez DPH:
2.218,88 Kč
Cena v cizí měně:
108,70 EUR
Termín dodání:
skladem
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

WILD ASS SMART Lite - poduška na sedlo. Poduška s rozměry: délka 39,5 cm x šířka 36,5 cm. Sezení na motocyklu během dlouhé jízdy dává našemu tělu pořádně zabrat. Tlak na kosti zhoršuje prokrvování a může mít za následek znecitlivění zadní části a nohou. O vlivu na klouby a záda ani nemluvě. A všechny tyto problémy řeší poduška na sedadlo WILD ASS.

 

Tlakové mapy zde demonstrují výhody používání podušek WILD ASS. Poduška se přizpůsobuje Vaším tvarům, čímž se eliminují bolestivé tlakové body. WILD ASS poduška s velkým množstvím vzduchových komůrek, které jsou vzájemně propojené, vzduch se mezi nimi pohybuje a simuluje se tím efekt "nadnášení vodou". Tím se tlak rozkládá rovnoměrně přes celou plochu polštáře a podporuje se tak prokrvení během dlouhé jízdy. Vzduchem naplněné komůrky též pohlcují otřesy a snižují vibrace.

 

Jak podušku správně nainstalovat:
Správná instalace je důležitá pro bezchybnou funkci podušky. Polštář je nutné nejdříve nafouknout a pak teprve upravovat. Poduška funguje nejlépe s minimálním množstvím vzduchu v komůrkách.


Jak připevnit podušku k motocyklu
Poduška je dodávána spolu s obalem se čtyřmi očky. Přiloženou gumu umístěte pod sedadlo, konce s háčky uchyťte do oček na obalu a pevně utáhněte. Poduška se dá používat i bez úchytů, neboť spodní strana obalu je vyrobena
z protiskluzového materiálu.


Údržba/čištění
1. Vyfoukněte polštář a uzavřete ventil
2. Ponořte polštář do vlažné vody a otřete hadrem nebo houbou. Použijte pouze malé množství mycího prostředku.
3. Opláchněte polštář vodou a nechte oschnout.
4. Obal podušky perte ručně nebo na 30 stupňů bez použití aviváže. Dobře vymáchejte a nechte uschnout (nesušit v sušičce).
POZOR! Chraňte podušku před kontaktem s hřebíky a jinými ostrými předměty, stejně tak jako před vysokými teplotami, např. cigaretami.

 
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz
 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist