Sada krytů motoru GB Racing EC-Z900-2017-SET-GBR |

 
Registrace
 
 
 
naše nabídka e-shop
Tipy a udržba motocyklu Přepravní služby

Doprava + převod ČR 119,-Kč

Doprava+dobírka ČR 119,-Kč

Při objednávce nad 3000,-Kč

doprava a platba ČR ZDARMA


Doprava+dobírka SK 235,-Kč

Doprava + převod SK 235,-Kč

Akceptujeme platební karty

Přijímáme platby kartou VISA, MasterCard, Dinners Club, Discover a JCB (pouze v kamenném obchodě).

EET evidence

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu

 

Na úvod » Padací rámy a protektory, ochranná víka motorů » GB Racing ochranné kryty motoru » Kawasaki » Z900 2017-2019 » Sada krytů motoru GB Racing EC-Z900-2017-SET-GBR

Sada krytů motoru GB Racing EC-Z900-2017-SET-GBR

 
 
Číslo výrobku:
5053033013740
Naše cena s DPH:
5.393 Kč
Naše cena bez DPH:
4.456,78 Kč
Cena v cizí měně:
218,34 EUR
Termín dodání:
skladem
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Kawasaki Z900 2017-2019 (ne model RS) sada krytů motoru (kryt alternátoru, spojky a zapalování) GB Racing EC-Z900-2017-SET-GBR. Kompozitní materiál vyrobený z 60% vstřikovaného skelného vlákna nylonu. Sada obsahuje potřebné šrouby k výměně.

Sortiment GBRacing:

Ochranné kryty - Anglická firma GBRacing vložila veškeré své úsilí do vývoje ochranných prvků pro motocykly. V nabídce jsou patentovaná ochranná víka motorů, která jsou vyráběna pomocí vstřikovaného, 60% skelného vlákna nylonu (velká odolnost proti nárazu ). Tato víka mají oproti karbonovým víkům nespočet výhod: větší efekt ochrany při pádu, estetický vzhled ( při ježdění mimo okruh ) odpadá lepení, sada vždy obsahuje pevnostní šrouby k danému modelu a vše potřebné pro montáž.

Padací ochranné protektory - (Race - Bullet Slider) na rám, hlavní protektor je vyroben také ze vstřikovaného vlákna nylonu, nosné konzoly jsou vyráběné z vysoce kvalitní trubkové nerezové oceli A2 nebo slitiny titanu TI-6AL V4 a oproti konzoly z hliníku nebo Ergalu mají za výsledek snížení vlivu síly přenášené na uchycení motoru.

  • Race - Bulet slider je kratší a snižuje tak riziko možnosti překlopení motocyklu (vhodné pouze pro racing použití na okruhu)
  • Street - Bulet slider je o 15mm delší se snahou ochránit co nejvíce nejen rám, ale i části kapotáže a další lehce poškoditelné díly

Ochrana zadní kyvné vidlice - Rolny na kyvnou vidlici s aplikovanými protektory ze silonu a kryty řetězu (spodní ploutve),to vše lze objednat i v celých kitech pro daný model motocyklu.

Danou kvalitu produktů potvrzuje několik týmů Superbike, které tyto ochrané prvky používají.

Katalog motocyklů a web výrobce GBRacing zde

 
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz
 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist